K zářijovým mantrám:

Při 1. mantře se mi uvolnila páteř kolem 3. krčního obratle (asi po 10-15 opakování - velmi brzy po začátku zpívání, nedovedu to přesně odhadnout).

Při 2. mantře asi v polovině zpívání se odblokovala páteř a svalový tonus mezi lopatkami. Dost mě to opět dostalo, přestože to vím, ale zkušenost ničím nenahradíš, zkrátka funguje i  při poslouchání. Tak dííík.

Zdravím a přeji sluníčkový den.

20. 9. 2013                                                             Alenka


Pro mě byly dnešní mantry velkým zážitkem, už dlouho jsem nezažila něco tak silného, jako tady s vámi. Vlastně s každou mantrou přišlo nějaké uvědomění, nebo silný zážitek. Mantra Matce Vesmíru zase čověka krásně zjemnila a nakonec jsem cítila mateřskou Lásku a něhu. A taky jsme se tu všichni nádherně prolnuli.

Děkuji za překrásný listopadový večer.

8.11.2013                                                                 Eva


Společné zpívání mi přináší krásné uvolnění a příjemný pocit sounáležitosti s ostatními přítomnými. Při zpívání si užívám krásných energií jež plynou a taky zklidnění mysli jež přichází. Když cítím že i ostatní si to užívají jako já tak je to o to intenzivnější příval příjemného. Krásně se u toho přeladím z denního shonu do čistého bytí. Mám společné zpívání rád.

21. 9. 2015                                                                        VláďaMANTRA.... Je to tajemství skryté mezi tóny. MANTRA je šperk vykládaný drahokamy setkání s přáteli. Je to truhlice s orientální řezbou, vonící dálkou. MANTRA je růženec, co navlékám s pokorou a vírou, že moji duši i tělu se dostane zklidnění a míru. MANTRA je hojivý balzám, který natírám na bolest, když se dere ven. MANTRA je kašmírový šál, utkaný z vlny nebeských beránků, jenž hřeje, když okolo mrazí. MANTRA je RADOST, která roztančí každičkou část mého já. MANTRA je šamanka, čarující ve svém kmeni. MANTRA je kočka, stočená do klubíčka, která spokojeně a nahlas přede. A v bezčasí, kdy se ve mně všechno ztiší a svět okolo ztratí svůj tvar, zjistím že ne JÁ zpívám mantru, ale ONA zpívá mě... V ten okamžik se všechno spojí. 

Miluji Tě. Omlouvám se. Prosím odpusť mi. Děkuji.

24.9.2015                                                               Pavlína


Setkání podobně naladěných lidí je pro mne vždy milé, radostné pohlazení. Děkuji, že se sejdeme, zastavíme, zazpíváme, zaposloucháme, zasmějeme, předáme si to pěkné a s tím pěkným pocitem jdeme zase dál. Tedy vnímám sladění, harmonizaci ( i v případech, kdy se zrovna řeší něco "těžšího", či se působením mantry najde "uzel", který je třeba rozvázat). Přijímám vize a obrazy s mantrami spojené, je to jako když mi ke zvuku, k vibraci naskočí film, obrázky a to v té chvíli se chce říci - jé to je krása-, pocitově mi je teplo u srdce. Vize jsou různé, podle manter - andělé, barvy, příproda...

Děkuji Tobě Marie, že se můžeme takto scházet.

24. 9. 2015                                                           MagdaLenka

Sent: Monday, February 29, 2016 10:00 AM

To: Marie Radvanová

Subject: děkuji

 
Dobrý den,
moc Vám děkuji a ráda děkuji. Pro mne bylo včerejší zpívání nepopsatelné. Snad bych mohla přirovnat k očistné lázni.
Děkuji MichaelaAktuálně

30.3.2017
Nové CD Zpěvem k harmonii

Nové CD Zpěvem k harmonii

26.1.2014
NEjen BUBNOVÁNÍ s Tichým Vulkánem pravidelně, ve školním roce

  Společné nejen bubnování ve školním roce, vedené Tichým Vulkánem (také hra na dřevěné tyčky, chrastítka, ... a přidají se třeba písničkáři, Píseň Srdce Marie Radvanová, Jiří Hurych, ..., budou-li přítomni a my je doprovodíme na ledaco, ..., popovídáme, porozjímáme... a možná z toho bude i krásné duchovní setkání) - OPĚT 1 x měsíčně, vždy třetí pátek !!! Kromě velkých prázdnin.

16.6.2012
PŘÍRODNÍ ZAHRADA - zahrádka

Zahrádka nejen bez chemie, ale také bez pojmu plevel, ... opětné uznání dokonalosti přírody, která jediná je zárukou naší existence, našeho zdraví, ...

archív

Kontakt

LASKAVÉ EKOSOFICKÉ SPOLEČENSTVÍ MAŘENČINO PODVRŠÍ, pobočný spolek, (zapsaný u Kr.soudu v Hr. Králové, odd. L, vložka 11065)
Žampach č.17, Žamberk, 564 01, účet číslo: 1328071309/0800
728 201 529 (H.T.F.Radvan), 737 536 555 (M.Radvanová), 605 219 589 (T.V.M.Heřman), 724 305 576 (P.Vajrauchová)
711 86 450
DIČ CZ71182450

Oblíbené odkazy