Jak se tvoří web?

Terezka

Třeba tak, že si na začátku ledna přejete, aby už konečně napadl sníh a ono je do rána na všem venku bílá sněhová čepice vysoká 13cm :-)!

Podívejte se na fotografie v Terezčině galerii - Zima 2021 a Zima studánka.

A dál se tvoří….To si zase František doma povzdechl, když viděl ten bílý koberec kolem domečku, že by chtěl mít nové fotky ptáčků ke článku o jejich krmení. K té hoře sněhu přibyl rázem další zázrak – na krmítko se k obědu slétla celá ptačí rodinka z širokého okolí :-). A to ještě není vše! Stal se ještě jeden zázrak!

Ptáčci jsou plaší - ulétnou, když zaznamenají ve svém okolí sebemenší pohyb. Fotila jsem je proto jen z domu skrz okno. Brzy jsem však zjistila, že jim dochází zrní. Vyšla jsem na zahradu a budku jsem naplnila až po okraj. Ještě jsem neudělala ani čtyři kroky a sýkorky už létaly nesměle kolem mě. Pokračovaly dál v obědvání. Zůstala jsem stát ani ne metr od budky a okouzleně jsem se dívala na ten ptačí rej. V jednu chvíli jsem na rameni ucítila slabý dotyk. Seděla mi na rameni malá sýkorka s modrou hlavičkou. Modřinka. Byla jsem rázem v sedmém nebi! A to nebe jsem pro Vás vyfotila.

Fotky ke shlédnutí v Terezčině galerii - Ptáčci.

Tak se tvoří…..RADOST :-)!

     

                                                       


Kontakt

TF Naše tvoření pro radost
728 201 529 H.T.F.Radvan

Oblíbené odkazy